Avşa Adası Hediyelik Eşya

Avşa Yapmadan dönme, Kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirin

Avşa Adası Yapmadan dönme: Hediyelik

İster hobi amaçlı olsun, isterse spor olsun yürüyüş yapmak doğayla başbaşa kalmak için harika bir yoldur. 30 yaşına geçenlerin tek sporuda yürüyüş olmalıdır.

Yürüyüş

Yürüyüş rotamızın en uygun parkurları Deniz mahallesi'ndedir. Nedenini sorarsanız trafik yoğunluğunun en düşük olduğu alanlara sahip olmasını gösterebiliriz.

Başlıca yürüyüş Parkurları: Çamlık
Mavikoy Marina
Çiflik
Manastır
Beyazsaray
Atanaş
Yiğitler mahallesi

Avşa Yarı Maratonu

Bu sene ilki gerçekleştirilecek Avşa Yarı Maratonu, katılımcıları pırıl pırıl denizin, birbirinden temiz koyların, altın sarısı ve geniş kumsalların eşliğinde güzel bir deneyime çağırıyor. 2 Mayıs 2020 Cumartesi günü ilk defa gerçekleşecek etkinliğe tüm Avşa ve maraton severler davetlidir.

Benzer Konular: Bisiklet - At Gezintisi

Yürüyüş Yapmadan Dönme YorumlarıAvşa Adası
Sanal Gezinti
Avsa.com.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24