Marmara Roro

Tekirdağ - Erdek - Bandırma - Marmara Adası - Avşa Adası

Marmara Roro S.S ERDEK DENİZ MOTORLU TAŞIYICILARI KOOPERATİFİ


Marmara Roro Arabalı Feribotları

Tekirdağ Barbaros İskelesi- Saraylar İskelesi - Marmara Adası - Avşa Adası Yiğitler Mahallesi İskelesi - Erdek İskelesi

* Tekirdağ Limanı - Avşa Adası İskelesi

Marmara Roro Arabalı feribotları yolcu ve araba taşımacılığı yapmaktadır.

Marmara Roro Arabalı feribotları yaz aylarında günde 4 sefer yapmaktadır.

Avşa Adasına sadece YAZ AYLARI çalışmaktadır.


Marmara Roro Arabalı Feribotları

Marmara Roro Sefer Tarifesi

Avşa Adası'na 4 farklı gemi Erdek ve Tekirdağ üzerinden çalışmaktadır. Marmara Roro bünyesinde 7 adet arabalı feribot bulunmaktadır.


Marmara Roro İletişim Bilgileri :

0541 960 9933 Erdek Gişe

0541 960 9966 Barbaros Tekirdağ Gişe

0530 042 1841 Marmara Gişe

NOT : Sefer saatleri için mutlaka önceden teyit alınız. Sefer saatleri hava şartları, yaz ve kış dönemi farklılıklar gösterebilir. Aracınızla geleceksiniz mutlaka erken saatte feribotta yerinizi alınız...

Tekirdağ Barbaros İskelesi dışında, Marmara Roroya ait arabalı feribot seferleri Tekirdağ Limanından da yapılmaktadır. Tekirdağ Akport İskelesinden Yavuznaz, Ömer Kaptan, Özkaptan ve Adalar 1 arabalı feribotları Avşa Adası ve Marmara Adasına ulaşım sağlamaktadır. Marmara Roro bilet fiyatlarını, Marmara Roro internet sitesinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Avşa Haber sayfamızdanda güncel sefer ve tarifeleri takip edebilirsiniz.

Avşa Adasına Nasıl Gidilir sayfamızdan diğer alternatif ulaşım yollarını takip edebilirsiniz.Marmara Roro Arabalı Feribot YorumlarıAvşa Adası
Sanal Gezinti
Avsa.com.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24