Avşa Roman Kent'te sona gelindi

Avşa Adası Gündem - Haber.Avşa Roman Kent bitiyor.
Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Adası’nda Romanların oturduğu yerleşkede geçen günlerde çıkan yangında bazı evler zarar gördü. Bunun üzerine Marmara Adalar Belediyesi Başkanı Süleyman Aksoy, yeni bir Roman yerleşkesi inşa etmek üzere bağış kampanyası başlatmıştı.

Süleyman Aksoy, daha önce seçim vaadi olarak bir Roman Kent inşa etme sözü verdiğini, yangının bu sözü hayata geçirme sürecini hızlandırdığını, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile görüşerek 4 buçuk dönümlük bir alan tahsis etmek üzere girişimde bulunduklarını aktarmıştı. Bunun için eylülde ihaleye çıkılacağını açıklayan Aksoy “Roman kardeşlerimiz için birlik olalım. Herkesi bağış kampanyasına destek olmaya davet ediyorum” demişti.

Avşa Adası Roman Kent 1.

Avşa Adası Roman Kent 2.

Avşa Adası Roman Kent 3.

Avşa Adası Roman Kent 4.

6 adet blok, her blokta 4 adet daire bulunuyor. 24 adet dairenin çalışmaları hızlı bir şekilde sürüyor. Avşa Adası Roman Kent 5.

Avşa Adası Roman Kent 6.

Bu Haber 81 Kez Okundu.Ekleme Tarihi:25.03.2021Haberler Sayfasına geri dön >>> Avşa Adası Haberleri

Avşa Roman Kent'te sona gelindi YorumlarıAvşa Adası
Sanal Gezinti
Avsa.com.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24