Avşa Adası'nda Asfaltlama Çalışmaları

Avşa Adası Gündem - Haber.Avşa Adası'nda Asfaltlama Çalışmaları.
Balıkesir, Marmara Adalar ilçesine bağlı AVŞA Adası Beldesi asfaltlama öncesi, zemin hazırlık çalışmaları başladı.

Süleyman Aksoy:
Avşa Ada’mızda Çiftlik Mevkii Marmara Burnu-Yiğitler Ali Dede Türbesi, Büyülübağ-Çınar-Kumtur ve Altınkum yolunda asfaltlama öncesi zemin hazırlıkları devam ediyor. Çalışmalar tavşanlı, karadut, çınar ve kumtur koyu yolları ile devam edecek.

Avşa iskele yol çalışması.

Bu çalışmalar sayesinde tüm adanın yolları birbirine asfaltla bağlanmış olacak. Özellikle yolu sorunlu olan Sandıklı ve Atanaş civarı kullanıma açılmış olacak.

Avşa iskele yol çalışması.

Asfaltlama çalışmaları sonrası ulaşılmayan ve bilinmeyen bir çok plajımız ilgi odağına oturacaktır. Bu plajlar Küllüyalı, Atanaş, Sandıklı, Karadut, Çok incir, Tavşanlıdır.

Bu Haber 47 Kez Okundu.Ekleme Tarihi:19.03.2021Haberler Sayfasına geri dön >>> Avşa Adası Haberleri

Avşa Adası'nda Asfaltlama Çalışmaları YorumlarıAvşa Adası
Sanal Gezinti
Avsa.com.tr tüm hakları saklıdır. Bu sitedeki fotoğraf ve metinlerin, izin alınmadan, Online Bilişim Hizmetlerinin mali ve manevi haklarına aykırı şekilde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç olup aynı zamanda tazmin hakkı da doğurmaktadır. Bu çeşit eylemlerde bulunanlar hakkında ekte bulunan Kanun Hükümleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcılıklarına şikayette bulunulacağı gibi tazminatı da içeren diğer tüm yasal haklara da başvurulacaktır.

Design 7the24